روزنه کار پایدار ارائه دهنده بهترین و با صرفه ترین پلن های تبلیغات اینترنتی

سریع، آسان و رایگان

همین حالا آگهی خود را ثبت کنید

ارسال آگهی

A A A

کلیه ی فعالیت و مندرجات این سایت کاملا طبق مقررات    جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات نامربوط توسط کاربران برعهده همان کاربر می باشد.

همراهان عزیز در نظر داشته باشند برای درج آگهی و استفاده از خدمات این سایت می بایست با قوانین و قرار داد های ثبت نام آشنایی داشته باشند به همین منظور دقایقی کوتاه وقت گذاشته و متن زیر را مطالعه کنید.

 

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما بعنوان کاربر و سایت روزنه کار پایدار می‌باشد

1- مالکیت معنوی کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت روزنه کار می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (سایت روزنه کار) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

2- شرایط استفاده از خدمات سایت به محض پذیرش عضویت شما در سایت روزنه کار عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

3-بدیهی است تمامی اطلاعات شخصی که کاربران در سایت به منظور خرید ، پرداخت و... انجام می دهند نزد ما کاملا محفوظ بوده و به هیچ عنوان دیگر کاربران مشاهده نخواهند کرد .

4-ثبت اطلاعات دقیق شما برای استفاده از سایت الزامی است. چرا که خدمات رسانی به شما تنها با اطلاعات و مشخصات دقیق شما امکان پذیر خواهد بود و مشخصات اشتباه و ناقص در مراحل بعدی ثبت نام مشخص خواهد شد.

5-استفاده از نام های کاربری ، جملات ، شماره ، متن و ... غیر مجاز (سیاسی،غیر اخلاقی،خلاف قوانین کشور و...) ممنوع بوده و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 

امیدواریم با رعایت مقررات بهترین استفاده را از این سایت ببرید

ارادت | سینا کاوسی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید