روزنه کار پایدار ارائه دهنده بهترین و با صرفه ترین پلن های تبلیغات اینترنتی

سریع، آسان و رایگان

همین حالا آگهی خود را ثبت کنید

ارسال آگهی

A A A

 

به نام خدا

وبسایت روزنه کار پایدار که از اردیبهشت ماه سال 1397 فعالیت خود را شروع کرده کاملا شخصی بوده و متعلق به هیچ نهاد یا گروهی نیست. و لازم به ذکر است که این مجموعه کاملا مطالق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

عمده فعالیت این سایت ثبت آگهی توسط کاربران بوده و همه ی آگهی ها که مجموعا به سه دسته ی محصولات ، خدمات و کاریابی تقسیم می شوند بعد از تأیید ناظر سایت به نمایش در خواهند آمد.

برای ارائه برخی از خدمات ، کاربران محترم سایت می بایست مبالغی را به صورت اینترنتی و یا ثبت فیش واریزی پرداخت کنند که قبل از پرداخت پیش فاکتور و بعد از آن فاکتور دقیق به ایشان ارائه می شود.

توجه: بعد از پرداخت پیام تأیید و ایمیل فاکتور ها برای شما ارسال می شوند.

روزنه کار پایدار در حال پیگیری کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، واحد نشر دیجیتال بوده و بعد از تأیید آن امکان خرید و فروش کالا به عنوان واسط مطمئن و ایجاد مزایدات اینترنتی در آن فراهم خواهد شد.

این سایت برای پرداخت هم اکنون از دو درگاه Pay.ir و Nextpay.org استفاده می کند که نماد اطمینان یا ضمانت پرداخت آنها در پایین همه ی صفخات سایت قابل مشاهده است . همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر نام ما را از این دو سایت استعلام کنید.

 

 

امیدواریم از امکانات و خدمات این سایت نهایت استفاده را ببرید

ارادت | سینا کاوسی

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید